Hakkımızda

TUĞ DEMİR ÇELİK

TUĞ DEMİR ÇELİK

Tuğ Demir Çelik A.Ş. 2017 yılında Ankara Ostim Organize Sanayi bölgesinde, inşaat sektörünün okulu sayılan firmada yetişmiş ve uzun yıllar fabrika içerisinde üretim bandından, montaj sahalarına kadar, birçok kamu kuruluşu ve özel sektörde farklı alanlarda aktif olarak çalışarak, edindiği deneyimlerini sektörle paylaşabilmek ve hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Kuruluş amacımızın temel ilkesi, inşaat ve teknoloji çözümleri sektöründe satış ve satış sonrasında 7/24 hizmet vererek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak olmuştur. Bu doğrultuda büyüyen şirket profilimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek amacıyla İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kendi üretim tesislerini kurmuş ve beraberinde talepler doğrultusunda İstanbul bölgesindeki kurum ve kuruluşlara daha hızlı ve güvenli hizmet verebilmek amacı ile oluşturulmuş, aktif olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Çalışma ilkelerimizde hedefimiz inşaat ve teknoloji çözümleri alanında ihtiyacı karşılama, sorun çözümü ile tüm kamu ve özel kurumlara talepleri doğrultusunda aktif hızlı 7/24 koşulsuz hizmet vermektedir.

Sektördeki ulusal ve uluslar arası gelişmeleri yakından takip etmekle beraber şirketimiz bünyesinde AR-GE çalışmaları yaparak yeni teknolojilerin üretimi, yüksek kaliteli inşaat sistemlerinin temini ile hizmet verebilme hedefimizi şirketimiz bünyesinde bulunan Genel müdür, müdür, mühendis, tekniker ve teknisyen kadrolarımız ile Sanayi ve teknoloji bakanlığı ve diğer ilgili bakanlıkların belirlediği teknik kriterler, TS, TSE, ISO, CE doğrultusunda gerekli teknik, idari, iş güvenliği insan ve çevre sağlığı eğitim-uygulamaları ile risksiz ve sorunsuz 7/24 çözüm üreterek temel ilkemiz doğrultusunda inşaat ve teknoloji sorunlarımızı çözeceğimizi iddaa ediyoruz ve referanslarımızla bunu belgeliyoruz.

İnşaat, teknoloji sorunu yaşamadan kaliteli hizmet isteyen tüm kurum ve kuruluşlarımızı şirketimizi tanımak ve bizlerle tanışmak için bünyemize davet ediyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız

Demirler

100% 100% Complete

Duvar ve Çatı Malzemeleri

100% 100% Complete

Torbalı Ürünler

100% 100% Complete

Yapı Kimyasalları

100% 100% Complete

Mantolama Malzemeleri

100% 100% Complete

Teknoloji Çözümleri

100% 100% Complete